Informacija apie Privatumo Politiką

Paskutinį kartą atnaujinta 24-Feb-2023
Įsigaliojimo data 24-Feb-2023

Šioje privatumo politikoje aprašoma Dainius Vaičiūnas ir partneriai, advokatų profesinė bendrija, Perkūnkiemio g. 7, Vilnius LT-12131, Lietuva, el. paštas: info@dvplegal.lt, tel: +37052034340 dėl jūsų informacijos, kurią renkame jums naudojantis mūsų interneto svetaine ( https://dvplegal.lt ), rinkimo, naudojimo ir atskleidimo (toliau – Paslauga). Prisijungdami prie Paslaugos arba ja naudodamiesi, jūs sutinkate, kad jūsų informacija būtų renkama, naudojama ir atskleidžiama pagal šią privatumo politiką. Jei nesutinkate su tuo pačiu, prašome neprieiti prie Paslaugos ir ja nesinaudoti.
Šią Privatumo politiką galime keisti bet kuriuo metu be jokio išankstinio pranešimo ir pakeistą Privatumo politiką paskelbsime Paslaugoje. Pakeista Politika įsigalios po 180 dienų nuo tada, kai pakeista Politika bus paskelbta Paslaugoje, o tolesnė prieiga prie Paslaugos ar naudojimasis ja po šio laiko reikš, kad sutinkate su pakeista Privatumo politika. Todėl rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį puslapį.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją:
Informaciją, kurią apie jus surinksime, naudosime toliau nurodytais tikslais:

Administracinė informacija
Svetainės apsaugai
Jei norėsime naudoti jūsų informaciją kitais tikslais, paprašysime jūsų sutikimo ir naudosime jūsų informaciją tik gavę jūsų sutikimą, o tada – tik tuo tikslu (-ais), kuriam (-iems) sutikimą suteikėte, nebent pagal įstatymus privalome elgtis kitaip.

Jūsų teisės:
Priklausomai nuo taikomų įstatymų, galite turėti teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir juos ištaisyti ar ištrinti arba gauti savo asmens duomenų kopiją, apriboti arba prieštarauti aktyviam jūsų duomenų tvarkymui, prašyti, kad mes pasidalytume (perkeltume) jūsų asmenine informacija su kitu subjektu, atšaukti bet kokį mums duotą sutikimą tvarkyti jūsų duomenis, teisę pateikti skundą įstatymų nustatytai institucijai ir kitas teises, kurios gali būti svarbios pagal taikomus įstatymus. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, galite rašyti mums adresu info@dvplegal.lt. Į jūsų prašymą atsakysime pagal galiojančius įstatymus.
Atkreipkite dėmesį, kad jei neleisite mums rinkti ar tvarkyti reikalaujamos asmeninės informacijos arba atšauksite sutikimą ją tvarkyti reikalaujamais tikslais, gali būti, kad negalėsite naudotis paslaugomis, dėl kurių buvo prašoma jūsų informacijos, arba negalėsite jomis naudotis.

Slapukai ir kt.
Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip juos naudojame, ir apie jūsų pasirinkimus, susijusius su šiomis sekimo technologijomis, skaitykite mūsų Slapukų politiką.

Saugumas:
Jūsų informacijos saugumas mums yra svarbus, todėl naudosime pagrįstas saugumo priemones, kad išvengtume jūsų informacijos, kurią kontroliuojame, praradimo, netinkamo naudojimo ar neleistino pakeitimo. Tačiau, atsižvelgdami į būdingą riziką, negalime garantuoti visiško saugumo, todėl negalime užtikrinti ar garantuoti bet kokios informacijos, kurią mums perduodate, saugumo ir tai darote savo rizika.

Trečiųjų šalių nuorodos ir jūsų informacijos naudojimas:
Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas, ne mūsų valdomas svetaines. Šioje privatumo politikoje nenagrinėjama trečiųjų šalių, įskaitant bet kurią trečiąją šalį, valdančią bet kurią svetainę ar paslaugą, kuri gali būti pasiekiama per Paslaugos nuorodą, privatumo politika ir kita praktika. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos svetainės, kurioje lankotės, privatumo politiką. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Skundų / duomenų apsaugos pareigūnas:
Jei turite klausimų ar nuogąstavimų dėl pas mus esančios jūsų informacijos tvarkymo, galite rašyti mūsų skundų nagrinėjimo pareigūnui adresu: Dainius Vaičiūnas ir partneriai, advokatų profesinė bendrija, Perkūnkiemio g. 7, el. paštas: info@dvplegal.lt. Jūsų problemas spręsime vadovaudamiesi galiojančiais teisės aktais.

Privatumo politika sukurta naudojant CookieYes.